-9 000,00 Kč

Lehká pracovní čtyřkolka BUFFLER XW200T

BUFFLER XW200T je navržena jako lehká pracovní čtyřkolka. Skvělou ovladatelnost a snadnost použití uvítají nejen odrostlejší děti, ale i dospělí a také zkušení jezdci. Jednoduchost a osvědčená konstrukce je obvyklá pro rekreační čtyřkolky. O pohon se stará skvěle vyladěný benzínový jednoválcový motor s variátorem a 10“ koly. Je ideálním mezikrokem na cestě ke vstupu do světa velkých pracovních čtyřkolek.

BUFFLER
56 990,00 Kč
65 990,00 Kč
Počet:
Skladem

BUFFLER XW200T je skvělá volba pro odrostlejší děti, ale i dospělé a také zkušené jezdce. Díky svým technickým parametrům, konstrukčnímu řešení a výbavě je první volbou pro přechod z menších dětských čtyřkolek 125cc – 150cc k velkým pracovním čtyřkolkám.

Jedná se o lehký užitkový model, který vyniká jednoduchou a osvědčenou konstrukcí s důrazem na kvalitu technického zpracování a bezpečnost. Tato čtyřkolka Vás příjemně překvapí skvělou ovladatelností, dostatkem výkonu a stabilitou. O pohon se stará skvěle vyladěný benzínový jednoválcový motor s variátorem a 10“ koly. Silný a dynamický motor o objemu 177,3 ccm s karburátorem a automatickým sytičem disponuje dostatečným výkonem a krouticím momentem. Motor je chlazený vzduchem a současně má i chlazení oleje. Je vybaven kvalitním elektrickým startérem a automatickou převodovkou – variátorovou soustavou CVT se snadno ovladatelným řazením jedné rychlostí vpřed, neutrálu a také zpátečky. Přenos výkonu na zadní kola zajišťuje kvalitní řetěz.

Samozřejmostí jsou hydraulické přední a zadní brzdy s možností aretace jako ruční brzdy. Stroj je vybaven plnohodnotnými podlahovými stupačkami pro optimální bezpečnost a ochranu nohou nejen před nečistotami. O Vaši bezpečnost se postarají u chrániče rukou na řídítkách – blastery. Ve výbavě naleznete také užitečná zpětná zrcátka. Mladší jezdci si tak na jejich používání již mohou zvykat, což se jim později v životě bude rozhodně hodit.

Stroj je vybaven moderním a praktickým předním i zadním nosičem a také tažným zařízením. Čtyřkolka BUFFLER XW200T je tak předurčena nejen k zábavě, ale i k lehké práci. Tato čtyřkolka se pyšní předními designovými LED světly a také zadním LED světlem. K prvkům moderní a užitečné výbavy zcela jistě patří na levé straně vpředu umístěný USB port, se dvěma konektory pro nabíjení (1,0A a 2,1A). Na novém barevném digitálním tachometru naleznete mnoho praktických informací jako je ukazatel stavu paliva v nádrži, ujeté kilometry, otáčkoměr a rychloměr. Elegantním a moderním prvkem jsou barevně sladěné ozdobné okraje ráfků kol.

Čtyřkolka je vhodná také i pro mladší jezdce, protože ve výbavě naleznete praktický bezpečnostní prvek, kterým je dálkové ovládání pro možnost vypnutí stroje, ale i jeho opětovné nastartování. Na plynové rukojeti se Vám může také hodit mechanický doraz plynu s aretací, kterým můžete omezit maximální rychlost jízdy.

Lehká pracovní čtyřkolka BUFFLER XW200T se díky skvělé užitné hodnotě, kvalitě technického zpracování, konstrukčnímu řešení, výbavě a příznivé ceně řadí mezi nejdostupnější lehké užitkové čtyřkolky, vhodné nejen pro zábavu, ale i občasnou práci.

Standardní záruka tohoto stroje je v trvání dvou let a vztahuje se na veškeré vady materiálu, nebo výrobní vady. Vše naleznete podrobně popsáno v obsáhlé Uživatelské příručce dodávané současně se strojem při prodeji. Kvalifikovaný servis, dodávky náhradních dílů a technická podpora na území ČR je samozřejmostí.

Jako dárek obdržíte zdarma k tomuto stroji praktické počítadlo motohodin včetně montáže, a to v hodnotě 799 Kč.

BUFFLER XW200T není homologována pro silniční provoz.

Čistá provozní hmotnost
160 kg
Homologace
CE, není určeno na veřejné komunikace
Zadní ráfek/ráfky
Ocelový černý 10"
Startování
Elektricky startérem
Typ převodového ústrojí
Řetězem
Šířka řídítek
800 mm
Výška sedadla (od země)
790 mm
Brzdový systém
Kompletně hydraulický
Zadní pneumatika/y
22 x 10 - R10
Mazání
Tlakové
Volnoběžné otáčky
1500 ± 100 ot./min
Parkovací brzda/y
Ručně ovládaná páčkou (1x přední kola a 1x zadní kola)
Konstrukce zadní nápravy
Odpružená kyvná vidlice
Zadní rozeta
40 zubů
Spojka
Automatická
Odpružení přední nápravy
2 ks hydraulický tlumič s nastavitelnou tuhostí
Délka
1870 mm
Maximální rychlost
62 km/h
Přední rozeta
15 zubů
Výška
1280 mm
Přední ráfek/ráfky
Ocelový černý 10"
Výkon
7,3 kW / 7500 ot. za min.
Přední pneumatika/y
23 x 7 - R10
Typ řetězu
530#
Spotřeba paliva (orientační při ekonomické jízdě)
≤ 367 g / kW.h
Vrtání / zdvih
62,5 x 57,4 mm
Maximální užitečná hmotnost/nosnost
150 kg
Kompresní poměr
10 : 1
Výška sedadla (od nášlapu)
500 mm
Světlá výška
135 mm
Šířka
1100 mm
Nejvyšší technicky přípustná hmotnost
310 kg
Chlazení
Vzduchem a olejem
Zdvihový objem
177,3 ccm
Objem palivové nádrže
5 l
Možnost omezení max. rychlosti
Ano - mechanický doraz páčky plynu s aretací
Zadní brzda/y
1 ks hydraulická kotoučová
Poháněná/é náprava/y
Zadní
Akumulátor/y
12V / 9Ah
Typ paliva
Benzín NATURAL 95
Typ vstřikování paliva
Karburátor
Převodovka
Automatická CVT - variátor (převody F+N+R)
Rozvor
1250 mm
Konstrukce přední nápravy
Odpružená dvojitá A - ramena
Zapalovací svíčka/y
A7TC
Počet válců
Jeden
Točivý moment
10 Nm / 6000 ot. za min.
Zapalování
CDI - elektronické
Výška řídítek (od země)
1075 mm
Typ motoru
Benzínový čtyřtaktní vzduchem chlazený jednoválec
Odpružení zadní nápravy
1 ks hydraulický tlumič s nastavitelnou tuhostí
Přední brzda/y
2 ks hydraulická kotoučová
-9 000,00 Kč