Proč právě BUFFLER?

Je to jednoduché – konečný zákazník za své peníze dostane skutečně to, co si zaplatil. Bezkonkurenční poměr ceny a kvality našich produktů, které před jejich zařazením do prodeje dlouze a pečlivě testujeme, nenabízí žádná jiná společnost na trhu. Jednotlivé díly pozorně vybíráme jen u těch nejlepších výrobců, kterým diktujeme vlastní požadavky na kvalitu a konfiguraci.

Na stejně vysoké úrovni držíme i zákaznický servis. V centrální provozovně v Terezíně mají naši profesionální servisní technici na skladě k dispozici desítky tisíc originálních i druhovýrobních náhradních dílů. Díky tomu můžeme zajistit, že servis našich výrobků probíhá v řádu několika dní. Samozřejmostí pro nás je vybavení servisu kvalitním značkovým nářadím BERNER, originálními servisními přípravky a diagnostickými přístroji. K servisu strojů používáme výhradně značkové a vysoce kvalitní motorové oleje zn. MOTOREX. Čtyřkolky, skútry, rikši, UTV a mnohé další stroje jsou u nás zkrátka v dobrých rukou.

Na naše produkty poskytujeme záruku ve standardní délce 24 měsíců od jejich prodeje.

Naše nabídka

Společnost Buffler má v současné době v nabídce skútry, včetně těch v oblíbeném italském retro designu, dětské čtyřkolky pro ty nejmenší jezdce, rikši (nákladní motorky) a vybrané stroje zahradní a komunální techniky. V naší nabídce samozřejmě nechybí také široká paleta doplňků, příslušenství a náhradních dílů k našim výrobkům.

V současnosti pracujeme na nových produktech, které stabilně rozšíří naše portfolio. Jedná se zejména o minimotorky, dirtbiky a o řadu inovativních elektrických vozidel – tyto produkty si žádají jak dealeři, tak i samotní zákazníci.

Důvody ke spolupráci s BUFFLER

Všechny stroje, které dodáváme k obchodníkům, jsou stoprocentně složené, seřízené (včetně všech olejů a provozních kapalin) a je důkladně odzkoušena jejich funkčnost, spolehlivost a garantovaná kvalita.

Všechny své výrobky dodáváme našim dealerům do komise, kam je dopravíme v rámci plánovaných větších závozů zdarma, a to maximálně do dvou týdnů. Pokud by bylo třeba dodání řešit do týdne od objednání či ještě rychleji, je nutná Vaše finanční účast. Na druhou stranu, pokud si budete chtít zboží vyzvednout u nás, neplatíte navíc nic a zboží je připravené k vyzvednutí do druhého dne.

Předváděcí stroje nabízíme svým dealerům k zakoupení za zvýhodněnou cenu, a to od každého modelu jeden kus. Zakoupení předváděcího stroje ale není podmínkou spolupráce. Vše je na Vašem uvážení, jestli si vlastní stroj značky Buffler budete chtít pořídit, nebo ne. Přítomnost předváděcího stroje na Vaší prodejně nicméně bude uvedena na našich webových stránkách, což k Vám přivede více potenciálních zákazníků a Vy tak máte více příležitostí obchod uzavřít. Navíc zákazník, který si stroj vyzkouší, už koupi odolá jen těžko.

Naprostou samozřejmostí pro nás pak je marketingová podpora, kterou svým dealerům poskytujeme. Vždy se zúčastníme Vaší prodejní akce, pozveme Vás na naší akci a budeme Vám aktivně pomáhat s prodejem produktů značky Buffler.

Naši dealeři mají na prodávaných produktech marži od 10 do 30 %. Výše marže se odvíjí od typu zboží, ceny dílu apod.

A konečně, naší jedinou podmínkou, kterou na Vás jako dealera klademe, je vlastní servis a showroom. A jediné, co pak zbývá, je podepsat smlouvy a vybrat zboží, které chcete na prodejnu. O jeho závoz už se postaráme my.

Vize do budoucnosti

Naším cílem je stát se klíčovým hráčem na trhu našich produktů. Cestou k tomuto cíli pro nás je vytvoření dostatečně husté a kvalitní sítě autorizovaných dealerů a servisů, rozšíření portfolia produktů a služeb, které svým zákazníkům nabízíme, a obohacování našeho oboru o zajímavé novinky a užitečné inovace.

To vše při zachování kvality našich produktů, příznivých cen a špičkového zákaznického servisu, které zákazníkům společnosti Buffler poskytujeme již nyní.

Jak s námi zahájit spolupráci?

Obchodní ředitel pan Michael Vajgl je Vám k dispozici na telefonním čísle +420 607 978 950 nebo e-mailu sales@buffler.eu.